✉ mail: info@szkolnenaklejki.pl
☎ tel.: 666 963 293 
(pon-pt 8:30-16:00)

Piszą o nas

Nasze produkty były i są używane przez wielu pedagogów i nauczycieli. Poniżej dajemy linki do artykułów o motywacji dzieci oraz recenzję naszych produktów.

 

Pani pedagog Ewa Wojtan prowadząca blog "Moje Dzieci Kreatywnie" pisze o tym:

-Jak pozytywnie motywować dzieci?
-Dlaczego dziecko ma obniżoną motywację do działania?
-W jaki sposób możemy wspierać dziecko słownie?

Zobacz artykuł...

moje dzieci kreatywnie 

 

"Dziecko we wczesnym etapie wychowania nastawione jest na motywację zewnętrzną opartą na pozytywnych wzmocnieniach, nagrodach, pochwałach. Stopniowo w etapie wzrastania warto wzbudzać w dziecku motywację wewnętrzną, tak by odczuwało satysfakcję, poczucie zadowolenia i dumy z własnych osiągnięć." Zobacz cały artykuł...O tym jak zmotywować dziecko pisze Pani Klaudia - nauczycielka grupy przedszkolnej w serwisie OtoKoto.

 naklejki motywacyjne buźki

 

"Według twórców koncepcji inteligencji emocjonalnej, motywacja należy do kompetencji indywidualnych ludzi, ale wykracza poza ich świadome życie emocjonalne.

Motywacja kształtuje się od pierwszych dni życia człowieka przez kolejne etapy jego rozwoju.
W pierwszym okresie życia dziecka największą rolę odgrywają zewnętrzne wzmocnienia pozytywne czyli pochwały i nagrody."

Zobacz cały artykuł...

Pani logopeda Anna Siciarz prowadząca bloga http://ulogopedy.pl/ pisze o naszych naklejkach logopedycznych i nie tylko :) 
http://ulogopedy.pl/portfolio/naklejki-motywacyjne/
Zobacz artykuł...

 

Również logopeda Pani Katarzyna Knopik prowadząca stronę www.loogomowa.pl używa naszych naklejek i albumów na swoich zajęciach.

 naklejki motywacyjne
Zobacz artykuł...Pani Monika prowadzącego bloga Małe-Duże zrobiła ranking gadżetów dla nowoczesnych nauczycieli. Bardzo nam miło, że otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci 4 miejsca:)

"Miejsce czwarte to naklejki. Ale nie takie zwykłe - do gustu bardzo przypadły mi szkolnenaklejki.pl z napisami w wersji polskiej i angielskiej. Porządnie wykonane nie drą się podczas odklejania."

naklejki motywacyjne
Zobacz artykuł...

 

Pani Ewelina prowadzącego bloga ENGLISH IS EASY pisze ogólnie o naklejkach motywacyjnych oraz o tym jak sama je stosuje na swoich zajęciach angielskiego.

"Naklejki zastosowałam w swojej grupie.. w grupie 5 latków. Bardzo spodobały sie naklejki dzieciom, dostały także karty na których mają naklejać nagrody. Nigdy nie wiedzą po których zajeciach dostaną naklejki. "

Zobacz artykuł...

Pani Maja prowadząca blog i testująca różna produkty pisze o naszych naklejkach na swojej stronie http://hitykity.blog.pl/

Zobacz artykuł...

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium