✉ mail: info@szkolnenaklejki.pl 
tel. 666 963 293 (pon-pt 8:30-16:00)

Obecnie czas realizacji wynosi:
1-2 dni robocze + dostawa

Nasze naklejki

Pozytywne emocje

Na naszych naklejkach znajdziesz uśmiechnięte zwierzaki oraz napisy gratulacyjne. Wszystko to sprawia, że naklejki zdają są wręcz naładowane pozytywną energią i wywołują uśmiech od samego patrzenia na nie.

 

 

 

Duże jest fajniejsze

Nasze naklejki są duże (40x50 mm), przez co robią większe wrażenie na dzieciach i bardziej się im podobają. 

 

 

 

 

Radość naklejania

Wszystkie nasze prostokątne naklejki są już wycięte, dzięki czemu nagrodzone nimi dzieci będą mogły samodzielnie je sobie nakleić. Dodatkowo z tyłu każdej naklejki jest nacięcie, które umożliwia łatwe odklejenie jej od papierka zabezpieczającego.

 

 

 

Frajda zbierania

 

Dzieci mogą zbierać naklejki w specjalnych albumach (dowiedz się więcej o naszych albumach), w zeszytach, ale także można je bez obaw naklejać np. na koszulki, ponieważ klej użyty do ich produkcji nie brudzi odzieży.

 

Wysoka jakość

Nasze naklejki drukowane na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym, pokrytego dodatkowo cienką warstwą błyszczącego lakieru, który nadaje im ładny połysk .

 

 

 

 

 

Wygodne opakowania

Naklejki pakujemy w wygodne w użyciu woreczki strunowe, które można łatwo zamykać i otwierać. Naklejki nie wysypią się i nie zgubią, a dzięki poręcznemu opakowaniu możesz je mieć zawsze ze sobą.

 

 

 

 

Dowiedz się również więcej o naszych albumach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium